sherbimet:

Albulena ofron kėto shėrbime nė FMCG dhe HoReCa

Key Account Management dhe trupin e Commercialistėve

Marketing, Category Management dhe Trade Marketing

Shėrbime administrative - Ekonomi, regjistrim, fakturim, IT

Logjistikė - depo, distribuim

Ne jemi tė koncentruar nė kėto pjesė/kategori:

Food

Artikuj ushqimorė, artikuj tė tregut ditorė dhe tregut tė shėrbimeve.

Foodservice

Artikuj pėr HoReCa, fastfood dhe amvisni.

Non Food

Prodhime kimike dhe sanitare pėr trg, amvisni, shėndetsi, industri dhe HoReCa

Beverages

Lėngje dhe pije tjera-  pėr shtėpi, industri si dhe HoReCa.